Beşer Polyester

1 0 232 782 11 15
2 0 232 782 13 01
3 info@beserpolyester.com.tr

Çevre yolu bulvarı No :60 Menderes / İzmir

Çalışma Saatleri

Hafta içi.:: 8:30 - 17:00
cumartesi: 8:30 - 13:00
Pazar:Kapalı

Kalite Politikamız

 • Polyester sektörünün öncüsü olarak konumumuzu ve güvenilir firma imajımızı korumak için gerekli ciddiyeti ve ticari iyi niyetimizi devam ettirmek.

  Kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak hazırlanan dokümante edilmiş sistemimizin işleyişi, etkinliği ve sürekli iyileştirilmesi için çaba gösterme taahhüdümüzü yerine getirmek.

  Ürün yelpazemizin geniş tutulması, fiyat, kalite ve garanti açısından muadil ürünlerin müşterilerimize sunulması, her türlü grup ve gelire sahip müşteriye hitap edebilme kabiliyetimizin arttırması ve bunun sonucunda müşteri portföyümüzün genişletilmesi.

  Müşterilerimize güler yüzlü, güven verici ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilmek .

  BEŞER bünyesinde çalışan personelimize uygulanan sistemi daha iyi anlamalarını ve dolayısıyla uygulamalarını sağlamak amacıyla oluşturulmuş olan eğitim planı çerçevesinde gerekli eğitimleri dahili ve harici eğitim olarak vermek.

  Periyodik olarak kalite yönetim sistemini gözden geçirme toplantıları düzenleyerek sistemin işleyişini ve uygunluğunu gözden geçirmek , eksiklerimizi tespit ederek firmamızın gelişimini sağlamak amacıyla gerekli düzeltici faaliyetler için karar alınmasını sağlamak ve uygulamak kalite politikamızdır.

  BEŞER müşteri memnuniyetini esas alarak KYS’nin geliştirilmesini, uygulanmasını, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini, gerekli kaynakların temini ile müşteriye en iyi ürünü sunmayı ve belirlenen değerlere sonuna kadar sadık kalmayı taahhüt eder.******

Beşer Polyester
Çevre yolu bulvarı No :60 Menderes / İzmir
0 232 782 11 15
0 232 782 13 01
info@beserpolyester.com.tr
TOP